Prodej bytu

Prodej bytu, ať již jste ho získaly v rámci dědictví, či je to Vás stávající majetek, se řídí stejnými pravidly, jako např. prodej domu či prodej jiné nemovitosti. Pokud se chystáte učinit tento krok a nejste si jisti, zda jej zvládnete, potom svěřte prodej Vašeho bytu firmě, která má nejen s prodejem nemovitostí, ale též např. s pronájmem nemovitostí či jejich financováním bohaté zkušenosti – realitní kanceláři.

Informujte se na možnost prodeje bytu s realitní kanceláří. Kontaktujte nás.

Prodej bytu s realitní kanceláří

Díky našemu serveru DědictvíNemovitosti.cz se může prodej bytu stát doslova hračkou, neboť spolupracujeme s řadou realitních kanceláří, které svému oboru skutečně rozumí a rádi Vám s prodejem či pronájmem nemovitosti pomohou. Navíc pro Vás zcela zdarma zajistí celou řadu služeb, od stanovení ceny nemovitosti, přes zajištění převodu nemovitosti, až po zajištění hypotéky.

Prodej bytu není skutečně jednoduchou záležitostí a vyžaduje nejen značnou informovanost, ale především vysokou obezřetnost, abyste nesedli takříkajíc „někomu na lep“. Pokud jste navíc získali byt v rámci pozůstalosti, mohou Vás zkušení realitní makléři ušetřit nepříjemným „tahanicím o dědictví“, neboť prodej bytu se může stát výhodnou cestou, jak vyplatit ostatní spoludědice bez zbytečných rodinných šarvátek.

Prodej bytu s naším serverem DědictvíNemovitosti.cz Vám ušetří čas i peníze. Kontaktujte nás pro více informací nebo vyplňte náš poptávkový formulář.