Pronájem bytu

Zdědili jste byt, který byste rádi pronajali? Pokud chcete, aby Váš pronájem bytu probíhal skutečně bez problémů a bez rizika, potom jej svěřte některému z našich obchodních partnerů, které Vám přinášíme na našem serveru DědictvíNemovitosti.cz.

Realitní kancelář Vám zajistí nejen pronájem bytu bez rizika a s maximální rychlostí, ale poskytne Vám další celou řadu služeb, které Vám ulehčí nejen čas a peníze, ale i spoustu dalších starostí, které Vás během dědictví mohou zatěžovat. Zkušenosti realitních makléřů můžete využít nejen v případě pronájmu bytu, ale také v případě, že se rozhodnete k prodeji nemovitosti.

Kontaktujte naše realitní partnery a informujte se nezávazně na pronájem bytu.

Pronájem bytu s rizikem i bez rizika

Pronájem bytu je z mnoha hledisek výhodnou investicí do budoucnosti. Nejenže získáte trvalý příjem bez větší námahy, ale díky trvalému pronájmu Vám odpadnou starosti se správou Vaší nemovitosti. Pronájem bytu ovšem sebou nese samozřejmě i řadu úskalí.

Pronájem družstevního bytu či bytu v osobním vlastnictví

Například je velice důležité rozlišovat, zda se jedná o byt v osobním vlastnictví či byt družstevní. Pokud se jedná o první případ a byt je ve Vašem vlastnictví, potom by s jeho pronájmem – pokud vyjmeme případné právnické kličky v nájemní smlouvě – neměl být problém. V druhém případě, kdy se jedná o pronájem družstevního bytu, by se však mohlo stát, že by pronájem třetí osobě mohl být důvodem vypovězení nájemní smlouvy ze strany družstva. Tímto byste přišli nejen o možnost byt pronajmout, ale také jej v případě potřeby obývat.

Vyvarujte se právnických chyb a přenechejte pronájem bytu profesionálům z realitních kanceláří. Kontaktujte nás a informujte se na nezávazné poptávce.