Nemovitosti a exekuce

Zdědili jste nemovitost, na kterou je uvalena exekuce? Nevíte, jak si s tímto problémem poradit? I tento problém může mít řešení, záleží však na tom, o jak vysokou exekuci se jedná. Pokud se jedná o menší částku, často pomůže, pokud jste s nemovitostí zdědili i jiný movitý majetek (např. sedačku, domácí kino, televizi aj.), jehož prodejem je možné exekuci vyplatit.

Pokud se jedná o vyšší částku a blíží se již prodej nemovitosti, na kterou byla exekuce uvalena, poté je třeba jednat rychle a kontaktovat přímo exekutora, s nímž je možné se domluvit na případném ukončení exekuce (samozřejmě za předpokladu, že bude dluh uhrazen). To je možné například tím, že nemovitost, buď svépomocí anebo za pomoci realitní kanceláře, prodáte.

Jednejte rychle a zbavte se exekuce včas. Informujte se na možnosti a vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář.

S exekucí Vám pomůže realitní kancelář

V případě prodeje nemovitosti, na kterou je uvalena exekuce, se skutečně vyplatí využít služeb realitní kanceláře, neboť takovýto prodej by měl proběhnout opravdu v co nejkratším časovém úseku. Navíc, pokud si prodej nemovitosti zajistíte včas, stále ještě máte jistotu, že Vám z Vašeho dědictví alespoň něco zbude, neboť movitý majetek prodávaný v exekuci se standardně prodává za 50% své odhadní ceny.

Naši realitní partneři, se kterými náš server DědictvíNemovitosti.cz spolupracuje na území celé České republiky, si cení svého jména. Proto kladou vysoký důraz na to, abyste byli skutečně pokojeni. Vyzkoušejte proto jejich služeb, uvidíte, že Vás nezklamou.

Vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář. Vždyť za zkoušku nic nedáte, maximálně pouze vyděláte.