Jak prodat nemovitost

Odešel Vám blízký člověk a zanechal Vám dědictví v podobě vily, domu, bytu, pozemku či jiné nemovitosti? A marně si nyní kladete otázku, jak s novou pozůstalostí naložíte? Odpovědi na otázku „jak prodat nemovitosti“, jsou prakticky pouze dvě. Buď si nemovitost prodáte svépomocí anebo její prodej svěříte do rukou některé realitní kanceláře. Ten druhý postup má oproti tomu prvnímu řadu výhod.

Realitní kancelář Vám pomůže prodat dům, byt či jinou nemovitost aniž byste se museli o cokoliv starat. Zbaví Vás nejen starostí se samotnou činností, která s prodejem souvisí, jako je např. inzerce nemovitosti či shánění kupců, ale i nepříjemných formalit, které ještě po prodeji bytu, domu či jiné nemovitosti následují – např. převod nemovitosti, zaplacení daně z převodu nemovitosti aj.

Jak prodat nemovitost s realitní kanceláří?

Současný realitní trh nabízí širokou řadu realitních kanceláří, které se liší nejen svými schopnostmi a přístupem ke klientovi, ale samozřejmě i velikostí. Ne však vždy velká realitní kancelář znamená úspěšný prodej. Realitní makléři v takovýchto kancelářích mohou být často vytíženi vysokým počtem zakázek a nemusí být Vašemu případu věnována ta péče, kterou by si zasloužil.