Prodej jiné nemovitosti

Dům, byt, vila či pozemek nemusejí být zákonitě jedinými nemovitostmi, které je možné zdědit. V rámci pozůstalosti se můžete stát majiteli také např. chaty, chalupy, nebytového prostoru či kanceláře a velice často pak řešit otázku, jak se zděděným majetkem nakládat, popřípadě, jakým způsobem vyplatit spoludědice.

Pokud se Vám v těchto či zcela jiných případech zdá prodej nabyté nemovitosti nejschůdnějším řešením, jak předejít nejen rodinným rozepřím, ale jak se i finančně vyrovnat s ostatními spoludědici, potom svěřte Váš prodej nemovitosti profesionálům, kteří realitám rozumí – realitní kanceláři.

Informujte se nezávazně na prodej Vaší nemovitosti. Kontaktujte nás.

Přenechejte prodej jiné nemovitosti profesionálům

Prodej nemovitosti však nemusí být jediným řešením, jak s Vaší zděděnou či stávající nemovitostí naložit. Pokud si chcete nemovitost ponechat a nemusíte řešit jiné majetkové náležitosti, které mohou s dědictvím souviset, jako např. vyplacení exekuce či vyřešení dluhu, můžete využít další služby, kterou Vám realitní makléři rádi zprostředkují, a to je pronájem nemovitosti.

Přenechejte své starosti jiným a informujte se na prodej nemovitosti prostřednictvím našeho serveru Nemovitost.pohreb.cz. Vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář.