Pozůstalost

Pozůstalost je pouze starší označení pro slovo dědictví, platí tedy pro ni tedy stejná pravidla, jako v případě dědění. Pokud jste tedy v rámci pozůstalosti zdědili nějaké majetek, začíná nyní nejen hra o jeho výši (pokud je více dědiců), ale především o tom, jak bude s tímto majetkem dále nakládáno.

V případě pozůstalosti máte samozřejmě několik možností, jak zděděný dům, byt či jinou nemovitost spravovat. U více spoludědiců je důležité, aby především našli „společnou řeč“, jak se bude se s pozůstalostí nakládat. Pokud totiž každý z nich vlastní např.  ½  domu nebo bytu a pouze jeden z těchto vlastníků bude chtít nemovitost prodat, potom je skutečně těžké najít schůdné řešení pro oba, neboť v tomto případě je nemovitost prakticky neprodejná.

Vyplňte náš poptávkový formulář a informujte se.

Pozůstalost Vám pomůže vyřešit realitní kancelář

Pokud jste jediným dědicem anebo jste se s ostatními spoludědici společně rozhodli Váš dům, byt, pozemek či jinou nemovitost pronajmout či prodat, potom máte dvě možnosti. Buď se o to pokusíte sami anebo svoji pozůstalost svěříte do rukou renomované realitní kanceláře, která Vám s prodejem pomůže.

Nejenže tímto krokem získáte řadu výhod v podobě dalších služeb, jakými je např. zajištění převodu nemovitosti či jistotu, že Vás nikdo nenapálí a že všechny kupní smlouvy budou právně v pořádku. Navíc získáte čas věnovat se jiným, daleko důležitějším věcem, které můžou s dalším vyřizování pozůstalosti souviset.

Věnujte svůj čas podstatnějším věcem a prodej či pronájem pozůstalosti přenechejte našim obchodním partnerům.

Informujte se na všechny služby, které se Vám mohou hodit a napište provozovateli webu na mail:

info@dedictvinemovitosti.cz