Souhlas se zpracováním osobních údajů Konzultanti.cz s.r.o.

Vaše případné osobní údaje budou použity striktně v souladu se zákonem 101/2002 Sb. o ochraně osobních údajů správcem Konzultanti.cz s.r.o. a budeme se k nim chovat v souladu s GDPR.

Tento web nemá formuláře a nepoužívá „agresivní cookies“ například k retargetingu, či k remarketingu. Pokud napíšete mail, a uvedete například své jméno, telefonický kontakt a další informace, budeme s Vaším mailem pracovat pečlivě jako s osobním údajem a pokud nedojde ke spolupráci, smažeme jej nejdéle ve lhůtě 3 roky od zaslání mailu.

 

Případné poskytnutí výše uvedených osobních údajů je dobrovolné, máte právo na přístup k osobním údajů a jejich případnou opravu, právu požadovat od Konzultanti.cz s.r.o. jakožto správci osobních údajů, vysvětlení v případě podezření, že ke zpracování osobních údajů dochází v rozporu s ochranou soukromého a osobního života, nebo v rozporu se zákonem, právu požadovat odstranění protiprávního stavu, zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací osobních údajů a právu obrátit se v případě uvedeného podezření či odmítnutí odstranění uvedeného protiprávního stavu na Úřad pro ochranu osobních údajů.